Tipy na stránky

Doporučujeme také přečíst články na portálu JsmeKocky.cz, kde naleznete rady a tipy pro módu žen.

Kde sehnat výhodně párty stany na zahradu?

Magazín zdraví na Zdrava-Vyziva.net.

Vyzkoušejte horoskopy denní, týdenní i měsíční a výklad karet online.

Na www.duse.cz naleznete poradnu pro zdraví fyzické i duševní.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Home

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Comments are closed.

Výrobky na omlazení pleti

Přípravky proti vráskám:

Existuje celá řada účinných prášků na omlazení pleti, které jsou několikanásobně účinnější než krém na kůži. Krémy se nedostanou do spodní vrstvy pokožky, zajistí jen hydrataci pleti a ta nezajistí ochranu před stárnutím pleti – vznikem vrásek. Proto jsme si pro vás připravili zajímavou nabídku, čtěte dále.

Na základě čeho si mám vybrat prášky na omlazení pleti?

Doporučujeme vám jen přípravky na přírodní bázi, které mají minimum vedlejších účinků a nezpůsobují žaludeční problémy. Přípravky mohou mít různou formu, nejčastěji se vyskytují ve formě pilulek nebo kapslí. Přípravky bývají většinou vyráběny z přírodních extraktů a často obsahují výtažky z rostlin a aminokyseliny, které podporují tvorbu kolagenu. Při výběru nezapomínejte, že přípravek by měl být certifikovaný.

Kdy se začnou projevovat účinky?

Účinky prášků se projevují individuálně. První účinky by se měly projevit do 4 měsíců. Účinky prášků je možné zvýšit petrou stravou a zvýšením příjmu tekutin. Díky práškem bude vaše pokožka pružnější a více hydratovaná. Všeobecně je známo, že během 12-14 týdnů by se poškozená pokožka měla zregenerovat.

Co vám doporučujeme?

Adropharmia Anti-aging

Zajímavé informace:
 • Přípravek se skládá pouze z přírodních složek
 • Balení obsahuje 30 kapslí
 • Doporučené dávkování 2 x denně jedna tableta
 • Přípravek je dostupný bez lékařského předpisu
 • Klinicky testované složení
 • Obsahuje například tyto složky: citrusové flavonoidy (naranginine), L-Ornithinu, L-Glutamin …
Anti-aging
Zkušenosti s přípravkem:

Martina: Anti-aging mi pomáhá, moje pokožka je hydratovanější a cítím se výrazně lépe.

Alena: Vyzkoušela jsem Anti-aging a jsem nadmíru spokojená. Pokožka je pružnější, zdravější a už se více nemusím stydět za svou pleť.

Cena: 699 KČ

Koupit Andropharmia Anti-aging

Další zajímavé informace:

Jako výrobek skladovat?

Přípravek doporučujeme skladovat v suchém prostředí, mimo dosah slunečního záření při teplotě 20-25 stupňů. Poškozené přípravky nepoužívejte.

Upozornění:

Andropharmia Anti-Aging není náhradou pevné stravy. Jedná se o doplněk stravy. Užívání přípravku konzultujte s lékařem. Není určen pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. V žádném případě neprekročujte denní dávkování.

Máte zájem dozvědět se více o Andropharmia Anti-aging nebo máte zájem si přípravek koupit? Neváhejte a navštivte mateřský eshop (klikni).

Množstevní sleva:

Anti-Aging 3 + 1 zdarma

Andropharmia.cz připravila akci. Nabízí 4 přípravky za cenu tří. 4 balení jen za 2099 KČ.

Koupit Andropharmia Anti-aging 3+1 zdarma

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Tablety proti vypadávání vlasů

Přípravky na vypadávání vlasů:

Vypadávání vlasů je nepříjemný problém, který postihuje všechny věkové kategorie bez ohledu na pohlaví. Více společností se neustále snaží vyrábět přípravky s vysokou mírou účinnosti. Na trhu se momentálně nachází velké množství přípravků za dostupné ceny. Níže vám doporučíme jeden z přípravků společnosti 500cosmetics, konkrétně se bude jednat o produkt Foliactive. Dozvíte se informace o vybraném produktu a v případě zájmu, si produkt můžete objednat prostřednictvím stránky.

Podle čeho si mám vybrat přípravek?

Nejdůležitějším atributem při výběru přípravku je jeho složení. Přípravek by měl obsahovat pouze přírodní složky. Přípravky obsahující přírodní složky jsou pro organismus snadněji vstřebatelné jako syntetické, proto se zaměřte primárně na přípravky založené na přírodní bázi. Společnost vyrábějící přípravky musí mít certifikáty kvality přípravku a atestaci od SZU (Státní zdravotní úřad). Všechny tyto náležitosti by měly být uvedeny na samotném přípravku. Na základě nich identifikujete, zda se jedná o kvalitnější přípravek nebo je to jen další pofiderný přípravek.

Přípravky a jejich účinky:

Produkty (ve formě tabletek a prášků) dostupné na trhu většinou ovlivňují hormony, což může mít za následek rozladění organismu. Přípravky nejsou schopny obnovit poškozené vlasové kořínky, proto jsou vhodné jen pro lidi bez poškození vlasových kořínků. Výhodou některých přípravků je, že řeší nejen problém vypadávání vlasů ale i podněcují tvorbu nových silnějších a odolnějších vlasů. Proto doporučujeme se zaměřit právě na přípravky, jejichž cílem není jen zabránění vypadávání vlasů ale i jejich posílení.

Čo vám doporučujeme?

Doporučujeme vám vyzkoušet přípravek proti vypadávání vlasů – Foliactive.

Foliactive

Základní informace o přípravku:

 • Přípravek je vhodný pro muže i ženy
 • Neobsahuje žádné syntetické látky
 • Neovlivňuje hormony
 • Je dostupný bez lékařského předpisu
 • Balení obsahuje 30 kapslí
 • Doporučené dávkování 2 kapsle denně

Zkušenosti s přípravkem:

Tibor: Díky Foliactive mi už nevypadávají vlasy, právě naopak mám jejich silnější.

Dominika: Přípravek mi pomáhá, omezil vypadávání vlasů. Uvidíme jak to bude vypadat po dobrání.

Petra: Vlasy mi přestaly vypadávat, vypadají zdravější a silnější. Foliactive mohu jen a jen doporučit.

Cena: 890 KČ 

Nejvýhodněji vychází léčebná kúra na 1 rok, kdy jedno balení vyjde na pouhých cca 383 Kč.

Koupit Andropharmia Hair

Další zajímavé informace:

Složení:

Přesné složení přípravku najdete v mateřském eshopu (klikni).

Skladování:

Přípravek nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte ho při teplotě 20-25 stupňů v suchém prostředí. Poškozené přípravky v žádném případě nepoužívejte.

Upozornění:

Foliactive neslouží jako náhrada stravy, jedná se pouze o doplněk stravy. Přípravek není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. V žádném případě neprekačujte výrobcem doporučené denní dávkování.

Další informace o přípravku naleznete zde.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prášky na hubnutí

Princip prášků na hubnutí – jak to funguje?

Prášky na hubnutí vynikají svým složením, které zahrnuje všechny nezbytné látky na snížení tělesné hmotnosti a zlepšení spalování tuků. Princip prášků na hubnutí je založen na zvýšení spalování kalorií, které jsou zodpovědné za tukové polštáře na vašem těle. Prostřednictvím spalování kalorií začne váš organismus spalovat tuky a to způsobí snížení tělesné váhy. Výhodou je, že díky práškem na hubnutí neztrácíte svalovou hmotu ale spalujete jen tuky. Účinky prášků je možné zvyšovat ve spojení se správným jídelníčkem a pohybem.

Na základě čeho si mám vybrat ten správný prášek na hubnutí?

Nejdůležitějším aspektem při výběru správného prášku na hubnutí je složení nabízeného produktu. Nabízený produkt by měl být složen jen z přírodních látek. Dalšími důležitými aspekty jsou lékařské certifikáty a atestace v rámci EU, na základě kterých zjistíte, zda je produkt nezávadný a obsahuje adekvátní množství účinných látek. Neméně podstatný je i samostatný poměr účinných složek. Jednotlivé látky musí být v rovnováze, aby jejich tělo dokázalo zpracovat a díky tomu zajistit očekávaný výsledek.

Co vám doporučujeme?

Adropharmia SLIM

Doplněk stravy, přípravek na hubnutí bez lékařského předpisu.

Pro koho je produkt určen:

Produkt je určen všem, kteří chtějí zhubnout s pomocí unikátního přípravku. Vyzkoušejte unikátní přípravek a ušetřete tak spoustu času a peněz testováním jiných dražších a neefektívnejších přípravků a diet. Zhubněte zdravě a bez jojo efektu. Andropharmia Slim je tou správnou volbou pro vaše zdraví. Díky Andropharmia Slim se budete lépe cítit a váš vzhled bude atraktivnější.

Informace o přípravku:
 • Přípravek má přírodní složení s vysokou koncentrací účinných látek (Caralluma, Chaluha bublinatá …).
 • Účinné látky zrychluje metabolismus – podporují hubnutí
 • Přípravek má lékařskou atestaci vrámci EU, přípravek se bude prodávat iv lékárnách.
 • Balení obsahuje 30 kapslí
 • Doporučené dávkování: 2 x denně 1 kapsle

Zkušenosti s přípravkem:

Katka: Za měsíc jsem zhubla 4 kg. Andropharmia Slim skutečně pomáhá. Cítím se živější a lehčí. Jsem zvědavá na další výsledky …

Tomáš: Andropharmia Slim mi doporučil známý, nevěřil jsem, že to může fungovat. Za 12 dní jsem zhubl 2 kg bez omezení jídelníčku a zvýšení fyzické aktivity.

Zuzana: Dosud jsem nezkoušela žádné prášky na hubnutí. Andropharmia Slim byl první přípravek, který jsem vyzkoušela a pomohl mi zhubnout. Mohu ho jen a jen doporučit ..

Cena: 729 KČ

 Koupit Andropharmia Slim

Další zajímavé informace:

Jako výrobek skladovat?

Přípravek nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uskladněte při teplotě 20-25 stupňů. V případě jakéhokoliv poškození přípravek nepoužívejte.

Kdy se projeví účinky Andropharmia Slim?

Úkolem Andrpharmia Slim je zrychlení metabolismu za účelem efektivního spalování kalorií. Proces nastává po užití přípravku. Samozřejmě výsledek se nedostaví během prvních pár dní. Efektivitu přípravku můžete zvýšit zvýšením tělesné zátěže a přizpůsobením jídelníčku.

Upozornění:

Andropharmia Slim nepoužívejte jako náhradu pevné stravy. Je to jen doplněk stravy určený na hubnutí. V žádném případně nepřekračujte denní dávkování a užívání konzultujte s vaším lékařem. Přípravek není vhodný pro osoby mladší jak 18 let, těhotné a kojící ženy.

Máte zájem dozvědět se více o Andropharmia Slim nebo máte zájem si přípravek koupit? Neváhejte a navštivte mateřský eshop (klikni).

Množstevní akce:

Andropharmia.cz připravila akci. Nabízí 4 přípravky za cenu tří. 4 balení jen za 2188 KČ.

 

Koupit Andropharmia Slim 3 + 1 zdarma

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Meme trička

Meme trička vznikly ze známých Meme komixů a obrázků. Lidé si oblíbili jednoduchou a výstižně grafiku triček, začali si je kupovat a nosit. Meme trička si získali mnoho nadšenců v každé věkové kategorii díky své jedinečnosti. Jsou ideální možností jak vyjádřit svůj názor nebo sympatie. Meme trička si oblíbila především mladá generace, která neváhá za unikátní motivy utratit peníze. Prostřednictvím meme triček mladá generace vyjadřuje své emoce a pocity. Kupte si i vy meme tričko a buďte inspirací pro své okolí.

Nejlepší Meme trička

Připravili jsme si pro vás seznam nejlepších a nejprodávanějších meme triček. Trička s motivem meme jsou hitem sezóny. Neváhejte a zakupte si i vy trička s motivem meme. Níže jsme uvedli 5 nejprodávanějších a nejoblíbenějších meme triček.

Meme tričko: Ukážeš mi kozičky?

Snad největší popularitě se těší tričko s nápisem “Ukážeš mi kozičky?”. Nejoblíbenějším je mezi dospívající mládeží a mladými muži. V případě zájmu si tričko můžete koupit kliknutím na tlačítko: “Koupit toto Meme tričko”, které se nachází přímo pod tričkem.

Meme tričko: Ukážeš mi kozičky?

Cena: 299 Kč

Chci toto Meme tričko

Meme tričko: Ukážeš mi pindíka?

Určitě mnoho mužů zaujalo tričko “Ukážeš mi kozičky?”. Proto jsme si připravili něco i pro něžnější pohlaví. Jedná se o tričko s nápisem: “Ukážeš mi pindíka?”. Zaujalo vás toto meme tričko? Zakupte si ho kliknutím na tlačítko: “Chci toto Meme tričko”.

Tričko s nápisem: Ukážeš mi pindíka?

Cena: 299 Kč

Chci toto Meme tričko

Meme tričko: Bitch please

Ďalším populárnym a nemenej zaujímavým tričkom je Meme tričko Bitch please.

Meme tričko Bitch please

Cena: 299 Kč

Chci toto Meme tričko

Meme tričko: If you know what I mean

Mezi oblíbené Meme trička patří i tričko s nápisem If you know what I mean.

Tričko s nápisem If you know what I mean

Cena: 299 Kč

Chci toto Meme tričko

Meme tričko Trollface

Mezi nejprodávanější trička s nápisem se řadí i Meme tričko Trollface.

Tričko s nápisem Trollface

Cena: 299 Kč

Chci toto Meme tričko

 

Líbí se vám Meme trička? Máte zájem i o jiné motivy? Neváhejte a navštivte mateřský eshop (klikni).

Akce: Kupte si 3 Meme trička a dostanete 1 zdarma. Více na Trikator.cz.

Upozornění: www.HledejSmudlo.cz není přímým prodejcem Meme triček. Doporučuje jen mateřský eshop – Trikator.cz, kde si Meme trička můžete koupit.

Slevový kupón na koupi trička v hodnotě 50 KČ: IDDQD
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spolupráce

Máte zájem spolupracovat s magazínem Hledejsmudlo.cz? Chtěli byste dopomoci k jeho rozvoji? Neváhejte nás kontaktovat a pomoci s rozvojem stránky za účelem přinášení kvalitnějších, modernějších a v neposlední řadě zajímavějších informaci určených především pro čtenáře našeho magazínu. Každý nápad se cení. Proto, pokud máte nápad na vylepšení jakékoliv sekce, neváhejte nás kontaktovat.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Inzerce

Hledejsmudlo.cz nabízí široké spektrum možností inzerce. Můžete si vybrat z více druhů reklamních jednotek uvedených níže:

PR články:

1. Nabízíme možnost zveřejnit Vámi napsané PR články
– Článek musí být originální a inzerent se zaručuje, že ho neuveřejní na žádném jiném webu
– Může obsahovat max. 3 externí odkazy
– Odkazy nesmějí porušovat etický kodex a zákony České republiky
– Cena: 750 KČ / článek

2. Nabízíme napsání PR článku na základě přesných instrukcí uvedených inzerentem.
– Cena: napsání článku -> 150 KČ / 1800 znaků + cena za publikaci = 900 KČ

Zpětné odkazy:

1. Umístěné v sidebare
– Možnost obalit textem: max. 80 znaků
– Cena: 200 KČ / měsíc

2. Umístěné pod napsaným a zveřejněným článkem
– Možnost obalit textem
– Cena: 250 KČ / trvalý odkaz

3. Vložen do zveřejněného článku přes klíčové slovo:
– Cena: 200 KČ / trvalý odkaz v jednom článku

4. Odkaz s nápisem sponzor článku umístěn pod nebo v článku:
– Cena: 300 KČ / trvalý odkaz
Bannery:

1. 250 x 250 px umístěný v sidebar
– Cena: 350 KČ / měsíc

2. 125 x 125 px umístěný v sidebar
– Cena: 250 KČ / měsíc

3. 468 x 60 px umístěný v hlavičce vedle loga
– Cena: 350 KČ / měsíc

4. 468 x 60 px umístěný nad článkem, v článku nebo pod články
– Cena: 300 KČ / trvalý banner

V případě zájmu o koupi reklamních jednotek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného níže.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Chtěli byste se něco dozvědět? Napište nám:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Back to Top ↑